Mandevilla Hybrida Rio Burgundy Sundaville Diplademia

17,00 zł / sztuka
Brutto

sadzonka w doniczce 12cm

Rio - Nowa grupa odmianowa Mandevilli. Posiada krzaczasty pokrój roślin, lśniące liście, wyjątkowo duże kwiaty, atrakcyjne kolory, wczesne kwitnienie, doskonała tolerancja na wysoką temperaturę, bardzo dobra propozycja na słoneczne balkony.

Ilość

Oryginalna linia Sundaville® składa się z Mandevilla (Dipladenia) o doskonałych i nowatorskich rozgałęzieniach i efektownych kolorach. Te silne i zdrowe rośliny nadają się do niemal każdego klimatu i mogą być używane jako roślina patio, w skrzynkach balkonowych, wiszących koszach i jako roślina ścieląca. Sundaville® Mandevilla może być uprawiana i sprzedawana w różnego rodzaju prezentacjach. Niektóre odmiany nadają się idealnie do doniczek ze stojakami i piramidami, podczas gdy inne nadają się bardziej do małych doniczek lub wiszących koszy.

 

Klasyczna, ekskluzywna odmiana.

kwiat: bordowy
pokrój: pnaco- zwisający
termin kwitnienia: od połowy kwietnia do mrozow
stanowisko: słoneczne
sadzenie: pojemniki, tarasy , kompozycje

Te piękne rośliny o dekoracyjnych kwiatach w różnych barwach cechują się dużą siłą wzrostu i odpornością na niesprzyjające warunki pogodowe. Kwitną obficie od wiosny do późnej jesieni. Są to rośliny wieloletnie, należy je jednak w okresie zimowym przechowywać w chłodnych pomieszczeniach i ograniczyć podlewanie. Polecane jako pnącze doniczkowe na balkon, taras, jak również do jasnych pomieszczeń - wymagają wtedy stosowania podpórek, a także do skrzynek balkonowych i wiszących koszy. Sundaville jest doskonała jako elegancki, okazjonalny prezent.

 

36 Przedmioty

Opis

Waga gabarytowa
1kg